Header
Logo

Hatvani Bajza József Gimnázium

Osztályok

7.D – Hatévfolyamos osztály

Osztályfőnök: Pölös-Marton Zsófia

  1. Baranyi Kristóf Gábor
  2. Bukovics Réka Izabella
  3. Dányi Petra
  4. Eperjesi Blanka
  5. Fekete Viktória Andrea
  6. File Csenge
  7. Gábor Levente
  8. Hargitai Léna Ilona
  9. Hegedűs Enikő
  10. Kolozs Marcell
  11. Kovács Júlia
  12. Kovács Nadin
  13. Kürtös Andor
  14. Laurinyecz Ámon József
  15. Lucián Erik
  16. Nagy Nóra
  17. Pál Réka
  18. Radnai Zsombor
  19. Rozgonyi Hanna
  20. Soós Laura
  21. Szabó Krisztina
  22. Szilágyi Dóra
  23. Szombati Anna
  24. Téglás Benett
  25. Tóth László
  26. Tóth Luca

9.A – Természettudományi tantervű osztály

Osztályfőnök: Nagyné Salga Judit

  1. Abonyi Márton
  2. Bóka Boglárka
  3. Burai Virgínia
  4. Csuka Donát
  5. Deim Dávid
  6. Dobó Bíbor
  7. Fűzér Barnabás
  8. Gál Szonja Lívia
  9. Garami Dominik
  10. Güray Bence Nádír
  11. Gyurkó Balázs
  12. Hermann Hanna Klára
  13. Jenei Ágnes
  14. Juhász Nóra
  15. Keszthelyi Dorka
  16. Köteles Milán
  17. Mező Maja Mirjam
  18. Mihályi Luca
  19. Mrkva Zita Zoé
  20. Nagy Laura Jázmin
  21. Pál Anna
  22. Püspöki Zalán Gábor
  23. Rácz Máté
  24. Sőregi Kinga
  25. Szabó Lőrinc
  26. Tanczikó Hanna Zsuzsanna
  27. Tóth Ádám
  28. Tóth-Máté Bernadett
  29. Varbai Lili
  30. Varga Virág
  31. Zólyomi Levente
  32. Zsíros Titanilla

9.B – Angol nyelvi és humán tantervű osztály

Osztályfőnök: Szabó-Bérces Katalin

  1. Aladi Ronett
  2. Balla Dávid Gábor
  3. Buborék Zsanna Csenge
  4. Bujdosó Petra
  5. Cserna Eszter
  6. Csongor Luca Erika
  7. Debreczeni Dávid
  8. Farkas Réka
  9. Gorda Dániel
  10. Görbe Vivien
  11. Hodul Abiáta
  12. Jakus Beatrix Felícia
  13. Jánosi László Dávid
  14. Kenéz Gerda Dominika
  15. Kovács Dominik
  16. Kovács Kinga
  17. Kürtös Léna
  18. Lajkó Anna
  19. Lajosházi Eszter
  20. Laska Panna
  21. Lenkei Patrik
  22. Matula Anna Erzsébet
  23. Meleg Milán
  24. Nádudvari Alina Mária
  25. Nagy Boglárka Virág
  26. Pekk Barnabás
  27. Pintér Anna
  28. Samu Luca Erzsébet
  29. Sarlósi Szonja
  30. Silimon-Várday Dóra
  31. Székely Zsófia
  32. Tóth Boglárka
  33. Tóth Sára
  34. Tóth Viktória
  35. Végső Attila Bence
  36. Veres Ramóna

9.C – Német nyelvi és informatika tantervű osztály

Osztályfőnök: Kővári Éva

  1. Ambruzs Nadin Dorottya
  2. Benkő Ádám
  3. Béres Ádám
  4. Bóna Levente
  5. Decsi Ákos
  6. Dömötör Réka
  7. Dudás Kinga
  8. Farkas Áron
  9. Fekete Máté Roland
  10. Fricz Bianka
  11. Gál Balázs
  12. Hovanecz Dorottya
  13. Jabur Emil
  14. Jandzsó Kíra Henrietta
  15. Kiss Barbara
  16. Kiss Eszter Hanna
  17. Kovács Benjamin
  18. Kovács Mercédesz
  19. Kovács Panna
  20. Kucsik Zsófia Noémi
  21. Lendvai Eszter
  22. Lendvay Lilla
  23. Litkei Milán
  24. Méhész Anna Viktória
  25. Müller Melanie
  26. Müller Melissa
  27. Nagy Armand
  28. Simon Boldizsár
  29. Sütő Bence
  30. Szlavkovszki Fanni
  31. Tóth Bálint Kristóf
  32. Tóth Bianka
  33. Varga Botond
  34. Varga Dániel
  35. Zámbó Erik
  36. Zelnik Csanád

10.A – Természettudományi tantervű osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Kiss Éva

  1. Ádám Antal Albert
  2. Babecz Márton
  3. Bánkuti Balázs Ádám
  4. Benyovszky Nikoletta
  5. Dányi Luca
  6. Eperjesi Réka
  7. Fodor Bálint Gábor
  8. Garcia-Jakab Noémi
  9. Géczi Boglárka
  10. Gombkötő Ákos
  11. Gruber Zsuzsanna
  12. Habó Márton
  13. Juhász Gyöngyvér
  14. Karácsony Noel
  15. Karádi Szonja
  16. Kiss Andrea
  17. Kiss Liliána
  18. Kmety Dominik
  19. Kolozsvári Angelika
  20. Kotán Eszter
  21. Kovács Hunor Attila
  22. Likker Laura
  23. Maksa Kitti
  24. Mateut Kitti
  25. Nagy Boglárka
  26. Nagy Levente
  27. Podonyi Alina
  28. Skrabák László Márton
  29. Szonda Szabolcs Dávid
  30. Szűcs Áron
  31. Vidák Letícia
  32. Víg Hanna Klaudia

10.B – Angol nyelvi tantervű osztály

Osztályfőnök: Kedei Anna

  1. Abonyi Dorina
  2. Ander Gergő Zsombor
  3. Buda Rebeka
  4. Dulai Dorián
  5. Faragó Szilárd
  6. Fekete Kitti
  7. Huszár Lotti
  8. Ihracska Blanka
  9. Kanyó Réka
  10. Katona Konrád
  11. Koczka Ádám
  12. Konkoly Noel Zoltán
  13. Kovács Loretta
  14. Lados Péter
  15. Ördög Virág
  16. Pántis Péter József
  17. Petrovics Noémi
  18. Rácz Evelin
  19. Sára Bernadett
  20. Svába Vince
  21. Svejkovszky Milán
  22. Szabó Bálint
  23. Szabó Viktória
  24. Szász Mátyás
  25. Szécsényi Viktória
  26. Tarnai László Márk
  27. Töltéssy Hanna
  28. Tusor Máté
  29. Válóczi Marcell
  30. Veres Anna

10.C – Humán-német nyelvi tantervű osztály

Osztályfőnök: Szűcs Anna Mária

  1. Balázs Léna
  2. Banka Tünde
  3. Barna Gergő
  4. Bertók Brigitta
  5. Czmorek Dorottya
  6. Csapó Zsófia
  7. Csuka Noel
  8. Darabos Lili
  9. Farkas Dorka
  10. Godó Brenda Gyöngyi
  11. Hronyecz Dorina
  12. Jenes Evelin
  13. Jobbágy Laura Luca
  14. Jónás Kira
  15. Juhász Nóra Anna
  16. Juhász-kiss Zoltán
  17. Kalmár Bence
  18. Keller Enikő
  19. Kovács Abigél
  20. Kovács Anna
  21. Kovács Balázs
  22. Kovács Kata
  23. Magyar Angelika
  24. Mócsa Cintia Anikó
  25. Petrovics Dávid
  26. Rideg Iván
  27. Sápi Marcell
  28. Soltész Enikő Bernadett
  29. Srej Eszter
  30. Szécsényi Anna Ilona
  31. Tóbiás Anna
  32. Tuza Bálint Kristóf

10.D – Informatika-általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Soltész Sándor

  1. Ballók Bálint
  2. Bangó Mihály Márk
  3. Bige Boglárka
  4. Borbély Réka
  5. Csikós Eszter
  6. Fodor Karina
  7. Gócza Kornélia
  8. Gungl Lynette Zariel
  9. Gyarmati Tamás József
  10. Győri Virág Eszter
  11. Hegedűs Dezső Márk
  12. Hülber Kitti
  13. Juhász Imre
  14. Kontra Dániel
  15. Kovács Donát
  16. Kovács Kitti
  17. Kökény Alex
  18. Laczik Péter
  19. Lázár Dorina Eszter
  20. Lukácsi Zsanett Kíra
  21. Maksa Petra
  22. Mészáros Réka
  23. Nagy Dávid Levente
  24. Orbán Máté
  25. Pataki Tímea Csilla
  26. Rozgonyi Levente
  27. Svehla Fruzsina
  28. Svehla Kitti
  29. Szabó Liliána
  30. Szabó Nóra
  31. Szakács Szonja Fanni
  32. Tari Attila
  33. Tóth Bernadett Anna
  34. Tuza Bence
  35. Vladár Kíra
  36. Vörös Balázs

11.A – Természettudományi tantervű osztály

Osztályfőnök: Nagyné Koncz Terézia

  1. Bacsa Vivien
  2. Beer Noémi
  3. Borsi Panna
  4. Buborék Roland Gábor
  5. Czégény Cintia
  6. Doszpoth Viktória
  7. Gazda Izabella
  8. Gonda Regő János
  9. Horváth Ádám András
  10. Hüttner Dávid
  11. Kassa Zsuzsanna
  12. Kernya Károly
  13. Kis Vivien
  14. Kiss Fanni
  15. Kovács Balázs Csaba
  16. Kurcsik Samu
  17. Mizere Robin Roland
  18. Pálfi Szonja Lilla
  19. Pataki Ádám
  20. Petrovics Bálint
  21. Szabó Krisztofer
  22. Szabó Liza
  23. Szabó Márton
  24. Szepesi Balázs
  25. Tácsik Márk
  26. Tóth János
  27. Tovai Balázs
  28. Tovai Eszter
  29. Varga Tamás
  30. Vásárhelyi Vivien
  31. Visnyovszky Lilla
  32. Zeke Edina

11.B – Nyelvi tantervű osztály

Osztályfőnök: Nagy Eszter

  1. Ádám Boglárka
  2. Bakos Tamás Marcell
  3. Bakos Viktória Tímea
  4. Balog Boglárka
  5. Barkóczi Viktor Péter
  6. Berényi Krisztina
  7. Budai Barbara Mintaka
  8. Ducza Áron Zsolt
  9. Gulics Amina Flóra
  10. Horváth Laura
  11. Juhász Szilvia
  12. Kajári Kitti
  13. Kenéz Gréta Daniella
  14. Kepics Nóra Eszter
  15. Király Nóra
  16. Kiss Nóra
  17. Kovács Petra Fanni
  18. Krizsán Bálint
  19. Laskai Éva Rózsa
  20. Lendvai Nátán
  21. Mátrai Martina
  22. Mészáros Viktória Anna
  23. Molnár Botond Kornél
  24. Nagy Dorottya
  25. Pádár Boglárka
  26. Rostás Brigitta
  27. Sípos Natália
  28. Szűcs Nóra
  29. Tóth Evelin Ágnes
  30. Vona Réka Adrienn
  31. Zelnik Zalán
  32. Zsiga Zsanett

11.C – Humán és nyelvi tantervű (kezdő angol) osztály

Osztályfőnök: K. Farkas Dóra

  1. Ádám Botond
  2. Balaton Emese Boglárka
  3. Berki Anita
  4. Bertók Veronika
  5. Berze Anna
  6. Bobák Fanni
  7. Czank Ádám
  8. Decsi Barnabás
  9. Ecsedi Karolin Nikol
  10. Fekete Panna
  11. Fekete Zsanett Virág
  12. Füleki Dorottya
  13. Gergely Anita Petra
  14. Hegyi Katalin
  15. Hidvégi István Iván
  16. Józsa Fruzsina
  17. Juhász Anita
  18. Kátai Ádám
  19. Kerekes Éva Kata
  20. Koncz Dorka
  21. Kovács Zsófia Petra
  22. Kővári Tamás Krisztián
  23. Kutalik Zsófia
  24. Litkei Panka
  25. Mertán Nelli
  26. Mészáros Nóra
  27. Pajkos Fanni
  28. Szabó Anna
  29. Szabó Lajos István
  30. Szabó Renáta
  31. Tóth Emma
  32. Tuza Nóra
  33. Zödös Lilla

11.D – Informatika és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Molnár Zsoltné

  1. Barati Dániel János
  2. Bódi Fanni
  3. Ferró Richárd
  4. Freili Máté Levente
  5. Gubis Nelli
  6. Halász Adorján
  7. Hegedűs Zétény
  8. Hordós Rajmund
  9. Huczka Krisztina
  10. Kárpáti Márk Zoltán
  11. Kelemen Dávid
  12. Kertész Bendegúz
  13. Kiss Martin Tamás
  14. Kiss Milán
  15. Kovács Dániel
  16. Laczkó Ádám
  17. Laczkó Mihály
  18. Lantosi Szabolcs
  19. Maku Norman Patrik
  20. Marozs Tamás
  21. Montvai Máté
  22. Nánai Boglárka
  23. Pálmai Tifani
  24. Pethő Petra Szilvia
  25. Rácz János Dániel
  26. Szabó Donát
  27. Szabó Márk
  28. Tatai Hanna
  29. Tóth Máté
  30. Tóth Viola
  31. Tóth Vivien
  32. Varju Vilmos
  33. Vizer Bence
  34. Vásárhelyi Péter

12.A – Természettudományi tantervű osztály

Osztályfőnök: Kiss Judit

  1. Ács Ferenc
  2. Anderkovics Bálint
  3. Bánfai Alexandra Evelin
  4. Benedek Ákos
  5. Bérces Domonkos
  6. Bereczki Gemma Kincső
  7. Bodrogi Rebeka
  8. Borsányi Péter
  9. Demény Csenge
  10. Dóczi László
  11. Garas Ede
  12. Házi Bálint
  13. Huczka Alexandra
  14. Huczka Laura
  15. Karácsony Diána
  16. Király Anna
  17. Kurcsik Katica
  18. Lázár Balázs József
  19. Lóska Bálint
  20. Ludányi Zsombor
  21. Nagy Anita Enikő
  22. Nagy Melina
  23. Orjovics Júlia
  24. Osztrider Áron
  25. Pál Bence
  26. Péter Dorina Liliána
  27. Rideg István
  28. Szilágyi Szintia
  29. Takács Barbara
  30. Tóth Regina
  31. Tóth-Máté Tamás

12.B – Nyelvi tantervű osztály

Osztályfőnök: Tar Klára Erika

  1. Ambrúzs Bettina
  2. Bangó Ramóna
  3. Bodor Veronika
  4. Boronkay Máté
  5. Braun Réka
  6. Czibolya Kristóf Áron
  7. Cseh Kitti
  8. Dudás Petra
  9. Fodor Lívia Maja
  10. Forró Ádám
  11. Földes Lilla
  12. Gábor Márton
  13. Gál Fanni
  14. Gazdag Dóra
  15. Győri Rozi
  16. Halmai Nikoletta
  17. Holló Gergő
  18. Józsa Lilla
  19. Király Eszter
  20. Kiss Kevin Dominik
  21. Lendvai Máté
  22. Madarász Máté
  23. Pászti Anna
  24. Pók Lilla Réka
  25. Ruzsom Lili Anna
  26. Szikora Dzsenifer Laura
  27. Szűcs Petra
  28. Takács Milán
  29. Tóth Eszter
  30. Tóth Tekla

12.C – Humán és általános tantervű osztály

Osztályfőnök: Géczi Csaba

  1. Bartó Krisztina
  2. Besze Orsolya
  3. Budai Janka
  4. Duma Fanni
  5. Erdődi Nikolett
  6. Gál Adrienn
  7. Gubis Lili
  8. Hordós Zoltán
  9. Horváth Zsófia
  10. Iván Zsófia
  11. Kerek Luca
  12. Kerékgyártó Balázs
  13. Kettős Blanka
  14. Kis Kende
  15. Kovács Bianka
  16. Kovács Bernadett Regina
  17. Kovács Nadin Renáta
  18. Lajtos Adél
  19. Lajtrik Tamás Levente
  20. Nagy Márton
  21. Őszi Anna
  22. Rácz Petra Diána
  23. Sánta Renáta Diána
  24. Tárczi Anna
  25. Tóth Lilla
  26. Török Léna
  27. Varga Emiliána
  28. Vigh Viktória Gabriella

12.D – Informatika és nyelvi tantervű osztály

Osztályfőnök: Szabó Gábor

  1. Bajusz Ármin Balázs
  2. Bálint Zsófia
  3. Baráti Barnabás
  4. Barna Fanni
  5. Buzás Liliána
  6. Dósa Flóra
  7. Drabos Réka
  8. Ernyei Krisztián
  9. Fáró Rajmond
  10. Hegedűs Szilvia Eszter
  11. Herle Dorina
  12. Jobban Bence
  13. Kánai Kristóf
  14. Kerekes Karina
  15. Kolozs Bianka
  16. Kuti Levente
  17. Mátrai Patrik
  18. Marozs Dániel Krisztián
  19. Móró Regina Katalin
  20. Oláh Réka
  21. Penderik Erik
  22. Petrovics Tímea
  23. Pusztai Fruzsina
  24. Schósz Balázs
  25. Sipkó Evelin
  26. Sulyok Zoltán
  27. Szabó Lili
  28. Tóth Hajnalka
  29. Urbán Eszter Klára
  30. Valiskó Jázmin
Footer